Szczegóły oferty pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ WYDZIAŁU ODLEWNI

  • Miejsce: Olesno woj. opolskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Wymagania

– Doświadczenie w pracy na odlewni (preferowane doświadczenie w odlewaniu niskociśnieniowym),
– Uprawnienia na wózki widłowe UDT będą dodatkowym atutem
– Pełna dyspozycyjność
– Zaangażowanie w podejmowane obowiązki
– Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań
– Przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/ OMUWO/2/2019
– Obsługa maszyn i urządzeń wydziału odlewni,
– Kontrola wzrokowa wyrobu zgodnie z przyjętymi standardami,
– Utrzymywanie parametrów procesu zgodnie z kartami technologicznymi i instrukcjami stanowiskowymi,
– Czynny udział w projektach oraz nowych uruchomieniach

Oferujemy:

– Atrakcyjne warunki finansowe
– Zatrudnienie na podstawie umowy o prace.
– Zdobywanie doświadczenia w prestiżowej firmie
– Możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ WYDZIAŁU ODLEWNI