Szczegóły oferty pracy

Operator Maszyn Introligatorskich

  • Miejsce: Podłęże
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– Mile widziane doświadczenie na stanowisku, krajacz, operator sztancy, HS, laminatorki, Heizinger – Mirus,
Rollem – Slipstream, Foliarki CAM – kopertowe
W przypadku braku doświadczenia gwarantujemy szkolenie, które trwa około 2 miesiące
– Umiejętność organizacji pracy w trakcie wykonywanych zadań
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym
– Zaangażowanie, sumienność, rzetelność

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: IS/PRDKAR/07/2021
Obowiązki:
– Pełna kontrola zachodzących procesów w trakcie produkcji
– Ustawianie i utrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych
– Przezbrajanie maszyn
– Kontrola stanu technicznego i czystości urządzenia drukującego, regulacja i konserwacja maszyny
– Realizowanie zleceń Klienta zgodnie z przyjętymi założeniami
– Pełna wydajność oraz perfekcja pracy
– Szczególne dbanie o czystość oraz porządek na stanowisku pracy

Informacje o wakacie:
– Umowa o prace tymczasową po okresie próbnym
– W okresie próbnym umowa zlecenie
– Terminowe, adekwatne do posiadanych umiejętności wynagrodzenie
– Praca zmianowa
– Pracę dla renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem
– Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z:
Agencją Pracy OTTO
tel. 48 12 43 012 73 lub 509 784 137
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem „Operator Maszyn Introligatorskich”

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do podjęcia pracy na stanowisku: Operator Maszyn Introligatorskich