Operator Maszyn (produkcja) Środa Śląska (zapewniamy transport)

  • Miejsce: Środa Śląska
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

- bezpośrednie zatrudnienie w firmie BASF Polska Sp. z o.o.,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia umowa o pracę ,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne/absencja,
- dodatek 10% do podstawy wynagrodzenia za 4 brygady,
- zapewniamy darmowy transport z: Legnica, Lubin, Malczyce, Rzeczyca, Sobótka, Udanin, Wołów, Wrocław,
- wsparcie przy relokacji,
- możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
- praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

– gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
– mile widziane doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych,
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
– podstawowa obsługa komputerem ( w tym Excel oraz Word),
– umiejętność pracy w zespole,
– sumienne i dokładne wykonywanie pracy,

Dodatkowym atutem będzie jeśli:

– posiadasz uprawnienia na wózki widłowe,
– znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/OM/09/02
– obsługa maszyn produkcyjnych,
– praca system 4 brygady 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
– kontrola procesu produkcji na stanowisku pracy,
– powlekanie katalizatorów wg przyjętych norm,
– prowadzenie dokumentacji produkcyjnej w programie SAP,
– dbanie o standardy BHP na stanowisku pracy,
– podejmowanie czynności w celu utrzymania jakości produktu,

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Operator Maszyn (produkcja) Środa Śląska (zapewniamy transport)