Szczegóły oferty pracy

Operator maszyn szlifiersko-polerskich

  • Miejsce: Olesno woj. opolskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– Umiejętność oceny wad detalu
– Znajomość i przestrzeganie wymogów jakościowych
– Pełna dyspozycyjność
– Zaangażowanie w podejmowane obowiązki
– Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań
– Przestrzeganie dyscypliny, przepisów BHP I stosowanie się do instrukcji
– Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/OMSP/09/2019

Opis czynności:
– Obsługa automatów i półautomatów szlifiersko-polerskich
– Zapobieganie powstawaniu braków, niszczeniu materiałów, awarii maszyn i urządzeń
– Przestrzeganie parametrów procesu
– Praca z wydajnością odpowiadającą stanowisku

Oferujemy:
– Atrakcyjne warunki finansowe
– Zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
– Możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres
– Zdobycie doświadczenia w prestiżowej firmie
– Pracę w systemie 3-zmianowym

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Operator maszyn szlifiersko-polerskich