Szczegóły oferty pracy

Operator maszyn szlifiersko – polerskich

  • Miejsce: Olesno
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:

- nowe atrakcyjne warunki finansowe

- zatrudnienie na podstawie umowy o prace

- zdobywanie doświadczenia w prestiżowej firmie

Wymagania

– pełna dyspozycyjność

– zaangażowanie w podejmowane obowiązki

– prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań

– przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/OMSP/06/2018

– obsługa i nadzór nad prawidłową pracą maszyn szlifiersko-polerskich

– wymiana tarcz polerskich i pasów szlifierskich

– kontrola wzrokowa obrabianych detali, transport detali na pola odstawcze

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Operator maszyn szlifiersko - polerskich