Szczegóły oferty pracy

Operator Maszyn

  • Miejsce: Dębica, podkarpackie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: KRK/PRDDEB/08/2021
Informacje o wakacie:
– Umowa o prace tymczasową;
– Terminowe wynagrodzenie: podstawa + premia + dodatki, docenimy Twoje doświadczenie na podobnym stanowisku;
– nadgodziny dla chętnych;
– Praca zmianowa system 4brugadowy 3zmianowy (7 dni 6-14,14-22,22-6) 8h praca;
– Pracę dla renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem;
– Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole.

Obowiązki:
– Produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi;
– Modernizowanie istniejących urządzeń na linii;
– Dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn;
– Stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej;
przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w spółce zasad, procedur i regulaminów.

Wymagania:
– Mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne;
– Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami i urządzeniami pomiarowymi;
– Gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy;
– Chęć zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy;
– Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych;
mile widziane doświadczenie w pracach remontowych i ustawczych maszyn oraz urządzeń.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z:
Agencją Pracy OTTO
tel. 48 12 43 012 73 lub 509 784 137
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem „Operator Maszyn Dębica”

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Obowiązki:

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do podjęcia pracy na stanowisku: Operator Maszyn