Szczegóły oferty pracy

Operator Maszyny Czyszczącej

  • Miejsce: Boxtel
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Co otrzymasz od nas?
• Pracę bez znajomości języka!
• Cotygodniowe wynagrodzenie w euro
• Dodatki zmianowe i godzinowe
• Możliwość robienia nadgodzin – zarobisz więcej!
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich;
• Pracę na dwie zmiany pd poniedziałku do piątku
• Stabilność zatrudnienia potwierdzoną licznymi certyfikatami;
• Minimum formalności;
• Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy);
• Pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii;
• Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO;
• Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi;
• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO*.

*80% pracowników administracyjnych OTTO Work Force rozpoczęło swoją karierę od pracy dla jednego z naszych Klientów.

Wymagania

Czego wymagamy od Ciebie?

• Dostępności na dłuższy okres

• Dobrej kondycji fizycznej

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

• Umieszczeniem skrzyń w urządzeniach czyszczących – całą pracę wykonują maszyny!

• Kontrolą jakości działań maszyn czyszczących