Szczegóły oferty pracy

Operator Urządzeń Technologicznych – OPOLE

  • Miejsce: Opole, opolskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– wykształcenie zawodowe lub średnie
– umiejętność pracy w zespole, operatywność, spostrzegawczość
– prawo jazdy kat. B
– uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
– osoby szybko uczące się, chętne do nauki
– mile widziana książeczka sanepidowska

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/OUT/06/2021
Opis czynności:
• obsługa linii produkcyjnej (włączanie, wyłączanie, rozkręcanie i skręcanie linii)
• dozowanie do linii odpowiedniej ilości i rodzaju surowca zgodnie z recepturą
• czyszczenie linii produkcyjnej
• ustawianie nadruków na drukarkach
• obsługę urządzeń gwarantujących bezpieczeństwo produktu (metal detektor, czytnik kodów, analizator tlenu)
• wykonywanie czynności kontrolnych zapewniających prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego

Oferujemy:
• pracę od zaraz w międzynarodowej firmie
• umowę o pracę tymczasową na okres próbny a później dłużej
• rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
• atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premie np. za pracę w niedziele
• pracę w systemie czterobrygadowym

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów będącego liderem rynku żywności dla niemowląt i dzieci w Polsce, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Operator Urządzeń Technologicznych - OPOLE