Szczegóły oferty pracy

Operator Wózka Widłowego

  • Miejsce: Elbląg
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – dla najlepszych pracowników istnieje możliwość zatrudnienia na stałe,
Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta zdobywcy nagrody „Doskonałość TPM”
Wynagrodzenie godzinowe oraz premia miesięczna uzależniona od wyników pracy
Dostęp do opieki medycznej (Pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach)

Wymagania

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz minimum rok doświadczenia w ich obsłudze
Uprawnienia do wymiany butli gazowej E/3
Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole
Gotowości do nauki i przestrzegania standardów produkcji FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa
Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
Mile widziana znajomość systemów WMS (Magazynowy system informatyczny)

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SK/EL/OWW/04/2018
Wykonywanie prac związanych z przyjęciem, przechowywaniem, transportem i wydawaniem opakowań, wyrobów gotowych i innych dóbr magazynowych zgodnie z obowiązującymi zasadami
Obsługa wózka widłowego oraz depaletyzatora nowego szkła i wind
Wypełnianie rejestrów obowiązujących na danym obszarze
Wykonywanie prac porządkowych i dbanie o powierzone mienie
Uczestniczenie w szkoleniach okresowych i związanych z wprowadzaniem nowych procedur

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Operator Wózka Widłowego