Szczegóły oferty pracy

Operator wózka widłowego

  • Miejsce: Oostrum
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy:
  • Atrakcyjną stawkę bez znajomości języka obcego wraz z dodatkiem urlopowym,
  • Cotygodniową wypłątę,
  • Zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport do pracy,
  • Biuro OTTO na terenie centrum magazynu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w programie Talent Pool dla najlepszych wewnątrz Teamu OTTO,
  • Profesjonalny test osobowości Best Match zupełnie za darmo, dzięki któremu lepiej poznasz siebie.

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w okresie długoterminowym,
  • doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego,
  • certyfikat potwierdzający umiejętności obsługi wózka.

Opis stanowiska

Jako Operator wózka widłowego będziesz odpowiedzialny za:

  • jego obsługę,
  • wykonywanie załadunku i rozładunku towaru,
  • dodatkowymi zadaniami na niniejszym stanowisku są również prace magazynowe,
  • dwuzmianowy system pracy (zmiana poranna i popołudniowa),
  • możliwa praca w weekendy.

Obecnie poszukujemy Operatora Wózka Widłowego dla irlandzkiego dostawcy usług logistycznych, który koncentruje się na branży ICT.