Szczegóły oferty pracy

Operator wózka widłowego bocznego i elektrycznego

  • Miejsce: Großzöberitz-Heideloh
  • Kraj: Niemcy

Warunki zatrudnienia

• Wygodne godziny pracy: 6-14 / 14-22
• Stawka godzinowa: nawet €12,45 brutto + dodatki zmianowe i za nadgodziny
• Zakwaterowanie ok. 30km od firmy
• Gwarantowana ilość godzin
• Stabilne zatrudnienie – umowa na czas nieokreślony
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Znasz niemiecki? Masz możliwość zostania Teamleaderem!

Wymagania

• Certyfikat operatora wózka widłowego bocznego niskiego składu
• W wysokim sezonie gotowość do pracy także na zmianach nocnych
• Dobra kondycja fizyczna (paczki do 15 kg)

Opis stanowiska

Praca odbywa się w systemie zmianowym (w wysokim sezonie także nocki), a asortymentem  jest karma dla zwierząt.

• Zbieranie zamówień (pick by voice lub pick by light)
• Operowanie wózkiem widłowym bocznym
• Operowanie wózkiem elektrycznym

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.