Szczegóły oferty pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/Magazynier

  • Miejsce: Kokotów
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: OB/OWWSRK/05/2021
Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.

· Konkurencyjne wynagrodzenie stałe + premia miesięczna.

· Pracę w trybie czterozmianowym

Zakres zadań na stanowisku:

· Obsługa wózka widłowego

· Kompletacja, pakowanie oraz sortowanie towaru do wysyłki lub do magazynu.

· Wsparcie przy inwentaryzacjach.

· Prawidłowa i terminowa realizacja zleceń

Oczekiwania:

· Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy

· Obsługa wózka widłowego – umiejętność potwierdzona uprawnieniami UDT

· Umiejętność obsługi wysokiego składu

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z :
Agencją Pracy OTTO
tel. 48 12 43 012 73 lub 509 784 137
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy krakow@ottoworkforce.eu z dopiskiem ” OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/Magazynier”

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 896150700 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/Magazynier