Szczegóły oferty pracy

Operator wózka widłowego niskiego składu w Hamburgu!

  • Miejsce: Hamburg, Germany
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy!
  • Stawka godzinowa wynosi 13,50€ brutto/h
  • Pracujemy z kontem godzinowym (Zeitkonto).
  • Wypłata jest do 15-go dnia bankowego następnego miesiąca.
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich. Gwarancja min. godzin pracy.
  • Zakwaterowanie pracownicze 10€ brutto/dzień
  • 25% dodatku za prace w godzinach nocnych 23.00 - 6.00.
  • 50% dodatku za prace w niedziele.
  • 100% za prace w święta.
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego.
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu.
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO.
  • Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • Masz chęć i motywacje do pracy
  • Masz doświadczenie w obsłudze wózka niskiego składu min. 3 miesiące
  • Posiadasz aktualne uprawnienia w wózki widłowe wysokiego składu – uprawnienia mogą być: polskie, europejskie, niemieckie wydane w certyfikowanym centrum szkoleniowym
  • Jesteś elastyczny oraz chcesz pracować na zmiany oraz w weekend
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy na okres min. pół roku (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)
  • Masz dobrą kondycję fizyczną
  • Mile widziane prawo jazdy

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Hamburgu szukamy stałego zlecenia jako komisjoner z możliwością przejęcia po dziewięciu miesiącach.

Do Twoich obowiązków będzie należało: składowanie i pobieranie pełnych palet przy pomocy wózka widłowego niskiego składu lub wózka EPT, skanowanie przy pomocy skanera ręcznego, przewożenie pełnych palet na odpowiednie miejsca magazynowe, kontrola jakości oraz inne prace magazynowe m. in. tj. pakowanie, owijanie gotowych palet w stretch, etykietowanie kartonów/palet, składanie kartonów itp. Asortymentem firmy są głównie alkohole oraz torby podróżne

  • Praca jest od poniedziałku do soboty w systemie dwuzmianowym: zmiana poranna 06:00-14:30 oraz popołudniowa 14:30-23:00.
  • W soboty praca tylko na pierwszą zmianę w godzinach 06:00-14:30

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810 , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.