Szczegóły oferty pracy

Operator Wózka Widłowego – OPOLE

  • Miejsce: Opole, opolskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

– Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT
– Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 – zmianowym
– Chęć nawiązania dłuższej współpracy
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: DW/OWW/03/2021
Do obowiązków pracownika będzie należało:

– Obsługa wózków widłowych, także wózka ręcznego
– Załadunek i rozładunek produktów,surowców, opakowań
– Transport surowców i opakowań wewnątrz wydziału produkcyjnego i magazynu
– Prace porządkowe na magazynie
– Udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
– Możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej firmie
– Atrakcyjne wynagrodzenie, na które składa się wynagrodzenie podstawowe, premie oraz dodatki
– Bogaty pakiet benefitów ( miedzy innymi dofinansowanie do dojazdów, premie świąteczne)

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm z branży Agencji Pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego klienta lidera w branży produkującej żywność dla niemowląt oraz dzieci, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Operator Wózka Widłowego - OPOLE