Szczegóły oferty pracy

Operatór Wózka Widłowego – Reach Truck

  • Miejsce: Niederaula, Germany
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy!
  • Stawka godzinowa 13,00 € brutto/ h
  • Zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 9,00€ dziennie
  • Dodatki za nadgodziny od 41. godziny 25%, za nocki 25%, za niedziele 50%, w święta nie pracują.
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
  • Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Wymagania

  • Wysoka motywacja i sumienne wykonywanie obowiązków
  • Uprawnienia do poruszania się wózkami wysokiego składu
  • Gotowość do uczenia się technik i procesów magazynowych
  • Samodzielne wykonywanie obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność porozumiewania się  języku angielskim

Opis stanowiska

  • Przewóz i zbieranie zamówień
  • Dbanie o narzędzia pracy, wózek widłowy oraz przydzielone obszary magazynu
  • Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu
  • Kontrola jakości przychodzących towarów

Pracując jako część zespołu magazynowego wspierasz procesy produkcji i sieci dystrybucji, odpowiadasz za przewóz i komplementacje zamówień, czynności uzupełniania zapasów, weryfikację stanów towarowych oraz bieżące prace magazynowe. Wymagane doświadczenie i aktualne certyfikaty uprawniające do jazdy wózkiem wysokiego składowania. Dla najlepszych pracowników istnieje możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.