Szczegóły oferty pracy

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania – Magazynier

  • Miejsce: Holandia
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie
  • darmowy abonament Vodafone abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi.
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy (praca na dwie zmiany)
  • gwarantowany dodatek do każdej przepracowane godziny 11%
  • gwarantowany dodatek wakacyjny 8%
  • rezerwę na poczet urlopu
  • cotygodniową wypłatę  stały dostęp do paska wypłat
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)

Wymagania

Szukamy kandydatów, którzy:

  • Dobrze znają język angielski
  • Mają uprawnienia lub doświadczenie do obsługi wózków wysokiego składowania (inne typy też są mile widziane)
  • Posiadają przynajmniej 3 miesięczne doświadczenie (wykładanie towarów powyżej 5 metrów)
  • Są chętni do wyjazdu na min. 3 miesiące lub dłużej

Opis stanowiska

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pewną wypłatę w euro,
  • Dodatki zmianowe
  • Umowę o pracę tymczasową na prawie holenderskim,
  • Możliwość pracy na dłuższy okres,
  • Polskojęzycznych opiekunów na miejscu,
  • Zorganizowane mieszkanie i dojazd do pracy,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,

Firma, w której będziesz pracować:

  • Lider branży logistycznej w Europie
  • Nowoczesne miejsce pracy spełniające wszystkie światowe standardy
  • Przyjemna atmosfera w pracy

Masz uprawnienia na wózki wysokiego składowania, dobrze mówisz w języku angielskim?