Szczegóły oferty pracy

Operator Wózka Widłowego

  • Miejsce: Gangelt
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w euro
  • Umowę o pracę na prawie niemieckim
  • Opiekę koordynatorów
  • Zakwaterowanie
  • Pracę w systemie dwuzmianowym

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • Uprawnienia na wózki widłowe  Frontstapler, wózek widłowy czołowy
  • Gotowość do uczenia się technik i procesów magazynowych
  • Umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska

  • Załadunek i rozładunek dostaw
  • Dbanie o narzędzia pracy wózek widłowy oraz przydzielonych obszarów magazynu
  • Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu
  • Bieżąca inspekcja materiałów przychodzących

Dla naszego niemieckiego klienta producenta wysokiej jakości produktów z drewna. Poszukujemy Operatorów Wózka Widłowego zainteresowanych pracą w nowoczesnym magazynie z możliwością długofalowej współpracy.