Szczegóły oferty pracy

Order Picker DSV

  • Miejsce: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Wymagania:
•          Dobra znajomość języka angielskiego
•          Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność

By wyjechać za naszym pośrednictwem potrzebujesz mieć:
  • ID lub Paszport ważny dłużej niż 6 miesięcy
  • Własne konto w walucie EURO
  • Poświadczenie niekaralności

Wymagania

Opis Stanowiska Pracy:
•          Pakowanie produktów
•          Zbieranie zamówień / kontrola zamówień
•          Przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów)

Opis stanowiska

Informacje o wakacie:
•          Pewne wynagrodzenie ponad 10,00 Euro na godzinę
•          Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
•          Zakwaterowanie
•          Ubezpieczenie
•          Możliwość zdobycia doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie

Informacje o firmie

 ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ W HOLANDII

Organizujemy dojazd do Holandii i zakwaterowanie na miejscu – minimum formalności!

Zaufało nam już ponad 160 000 ludzi – skorzystaj z naszego doświadczenia!