Szczegóły oferty pracy

Order Picker w Chłodni

  • Miejsce: Pijnacker
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy
  • dodatki za prace zmianową
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  • możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi
  • darmowy abonament Vodafone

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska

Do obowiązków zbieracza zamówień należy miedzy innymi:

  • zbieranie odpowiednich produktów
  • pakowanie produktów
  • przygotowanie paczek do wysyłki
  • sprawdzanie jakości produktów
  • praca w temperaturze 0 do +5 stopni

Dla naszego Nowego Klienta, nowoczesnego magazynu logistycznego z produktami spożywczymi, poszukujemy pracowników z podstawową znajomością języka angielskiego. Oferujemy pewną wypłatę w euro oraz stabilne zatrudnienie. Jeśli masz doświadczenie i szukasz nowej pracy, aplikuj do nas!