Szczegóły oferty pracy

Order Picker w mroźni

  • Miejsce: Tilburg
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie
  • darmowy abonament Vodafone abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi.
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy (praca na dwie zmiany)
  • gwarantowany dodatek do każdej przepracowane godziny 11%
  • gwarantowany dodatek wakacyjny 8%
  • rezerwę na poczet urlopu
  • cotygodniową wypłatę  stały dostęp do paska wypłat
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)

Wymagania

  • nie wymagamy znajomości języka
  • chęć i motywacja do pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska

Do obowiązków zbieracza zamówień należy miedzy innymi:

  • zbieranie odpowiednich produktów w systemie voice pick
  • pakowanie produktów
  • przygotowanie paczek do wysyłki
  • sprawdzanie jakości produktów
  • praca w temperaturze minus 21 stopni
  • system pracy dwu zmianowy

Dla naszego  Klienta, nowoczesnego magazynu logistycznego z artykułami spożywczymi poszukujemy pracowników bez znajomości języka obcego. Oferujemy pewną wypłatę w euro oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży spożywczej.