Szczegóły oferty pracy

Order picker (Zbieracz zamówień)

  • Miejsce: Almere
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Wymagania

– Znajomość języka angielskiego umożliwiająca porozumiewanie

Opis stanowiska

Jest to świetna oferta również dla osób młodych i osób, które chcą zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Dla nas nie liczy się wiek i doświadczenie, a Twoje zaangażowanie i chęć do pracy!
Aplikując na tą ofertę będziesz pracować, jako zbieracz zamówień na magazynie należącym do bardzo znanej sieci supermarketów. Brzmi prosto? I właśnie tak jest!
Jeżeli chcesz dobrze zarobić w euro i jesteś gotowy do pracy od zaraz, aplikuj na tę ofertę i dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Almere/Rotterdam, Holandia

Komisjoner (Zbieracz zamówień) – Holandia
Miejsce pracy: Almere/Rotterdam (Holandia)
Forma zatrudnienia: Pełny etat umowa o pracę tymczasową na prawie holenderskim.
Jako zbieracz zamówień odpowiedzialny/a będziesz za:
– Zbieranie zamówień skanerem ręcznym
– Sprawdzanie jakości zamówień
– Ogólne prace magazynowe

Wymagania:

Oferujemy:

– Atrakcyjną stawkę godzinową
– Cotygodniową wypłatę
– Dodatki do wynagrodzenia, za pracę w systemie trzy zmianowym oraz w  sobotę i niedzielę

– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
– Pomoc polskiego personelu w pracy i poza nią
– Zakwaterowanie i transport do Holandii

Informacje o firmie

1st salary after 2weeks
Orderp.with hand scanner
People with experience
Can stay min.1 year
Work can be in warm or cold (in 1 degrees)
Driving licence, they will have to be drivers
Location: Diemen or Lelystad. From Almere with bike