Szczegóły oferty pracy

Order Picker

  • Miejsce: Geldermalsen
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy
  • dodatki za prace zmianową
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  • możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi
  • darmowy abonament Vodafone

Opis stanowiska

Jest to świetna oferta również dla osób młodych i osób, które chcą zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Dla nas nie liczy się wiek i doświadczenie, a Twoje zaangażowanie i chęć do pracy!
Aplikując na tą ofertę będziesz pracować, jako zbieracz zamówień na magazynie należącym do bardzo znanej sieci supermarketów. Brzmi prosto? I właśnie tak jest!
Jeżeli chcesz dobrze zarobić w euro i jesteś gotowy do pracy od zaraz, aplikuj na tę ofertę i dołącz do naszego zespołu!

Do tej oferty nie musisz znać języka obcego.

Order Picker (Zbieracz zamówień) – Holandia

Forma zatrudnienia:

Pełny etat umowa o pracę tymczasową na prawie holenderskim.

Oferujemy:
– Atrakcyjną stawkę godzinową
– Cotygodniową wypłatę
– Dodatki do wynagrodzenia, za pracę w systemie trzy zmianowym oraz w sobotę i niedzielę
– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
– Pomoc polskiego personelu w pracy i poza nią
– Zakwaterowanie i transport do Holandii

Jako zbieracz zamówień odpowiedzialny/a będziesz za:
– Zbieranie zamówień
– Sprawdzanie jakości zamówień
– Ogólne prace magazynowe