Szczegóły oferty pracy

Orderpicker JUMBO w Raalte bez znajomości języka obcego

  • Miejsce: Raalte
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Dodatki zmianowe
  • Cotygodniowa wyplata
  • Stala praca w miedzy narodowym zespole na długi okres czasu
  • Możliwość urlopów
  • W razie potrzeby: Pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd z/do pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)
  • Możliwość wyjazdu w parach/ ze znajomymi

Wymagania

  • Motywacja do pracy
  • Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Dyspozycyjność do wyjazdu na okres min. pół roku
  • Umiejętność precyzyjnego wykonywania pracy

Opis stanowiska

Zbieracz zamówień w najnowszym centrum dystrybucji w JUMBO w miejscowości Raalte, zajmuje się komplementowaniem zamówień za pomocą skanera ręcznego, układanie zebranego towaru do skrzynek, kontrola jakości. Nie musisz znać języka obcego, system pracy przebiega w języku polskim,

Praca na magazynach jednych z największych hipermarketów holenderskich, które zajmują się dostarczaniem zamówień do sklepów online