Szczegóły oferty pracy

Orderpicker Utrecht

  • Miejsce: De Meern, Utrecht, Netherlands
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Dodatki zmianowe
  • Cotygodniowa wyplata
  • Stala praca w miedzy narodowym zespole na długi okres czasu
  • Możliwość urlopów
  • W razie potrzeby: Pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd z/do pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)
  • Możliwość wyjazdu w parach/ ze znajomym

Wymagania

  • Motywacja do pracy
  • Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Dyspozycyjność do wyjazdu na okres min. pół roku
  • Umiejętność precyzyjnego wykonywania pracy

Opis stanowiska

Praca polega na zbieraniu zamówień ze skanerem magazynowym (ręcznym), układaniu zebranego towaru na wózkach (lub rozkładanie jego na halach), kontroli jakości towaru.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 75412855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.