Szczegóły oferty pracy

Ordr Picker- Kontrola Jakości

  • Miejsce: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy (praca na dwie zmiany)
  • możliwość pracy w weekendy
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  • możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi
  • pamiętaj u nas umowę o pracę podpiszesz w Polsce

Wymagania

Czego wymagamy:

  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym
  • zaangażowania
  • chęci poszerzenia swoich umiejętności

Opis stanowiska

Co będziesz robić:

  • zbierać zamówienia,
  • pakować towar do wysyłki
  • kontrolować produkty

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników magazynowych na stanowisko order picker - kontrola jakości. Ponad 70% naszych pracowników u klienta jest przeszkolona do obsługi różnego rodzaju wózków. Jeśli chcesz się rozwijać dajemy możliwość zrobienia kursu na wózki widłowe.
Szukamy osób zaangażowanych chętnych do pracy, którzy chcą się podjąć długofalowej współpracy. Aplikuj już dziś !