Szczegóły oferty pracy

Pakowacz bez znajomości języka obcego

  • Miejsce: Almelo
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Pracując z nami otrzymasz:

  • atrakcyjną stawkę z możliwością jej podwyższenia dla osób znających język angielski,
  • szkolenie oraz dzień zapoznawczy z firmą,
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku,
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz w pracujące soboty,
  • stołówkę pracowniczą, na której kupisz ciepły posiłek w niskiej cenie,
  • kawę i herbatę za free!
Gwarantujemy ubezpieczenie oraz zakwaterowanie.

Wymagania

Będziesz idealnym kandydatem na to stanowisko, jeżeli:

  • jesteś dyspozycyjny do wyjazdu na okres kilku miesięcy,
  • interesuje Cię praca w systemie zmianowym,
  • chcesz pracować w polskim zespole.

Masz prawo jazdy albo znasz język angielski? Koniecznie nas poinformuj!

Opis stanowiska

Na niniejszym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • pakowanie zafoliowanych produktów do kartonów/dużych pudełek,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • kontrolę jakości pakowanych produktów,
  • komplementację zamówień.

Pracując w Zwanenberg Food Group B.V. będziesz zatrudniony u Europejskiego lidera w produkcji i eksporcie produktów mięsnych, konserw, przekąsek, zup i sosów. Zakłady produkcyjne znajdują się w USA, Wielkiej Brytanii oraz Holandii.