Szczegóły oferty pracy

Pakowaczka – Pakowanie produktów na Bielanach Wrocławskich

  • Miejsce: Wrocław, Bielany Wrocławskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

- Umowę o pracę, możliwość przejszcia do klijenta
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
- Premia uznaniowa

Wymagania

– Rozwinięte zdolności manualne
– Podstawowa obsługa komputera
– Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
– Duże zaangażowanie i poważne podejście do pracy
– Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: 1
– Kompletowanie zleceń zgodnie z zamówieniem
– Pakowanie produktów w opakowania zbiorcze
– Minimalna obsługa komputera
– Prace porządkowe

Obowiązki:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pakowaczka - Pakowanie produktów na Bielanach Wrocławskich