Szczegóły oferty pracy

PAKOWACZKA/Picker

  • Miejsce: Bielany Wrocławskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

- Atrakcyjne warunki finansowe – podstawa(3000-3200 zł/brutto) + premie (max. 470 zł/brutto)
- Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
- Możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do naszego Klienta
- Przestrzeganie norm podnoszenia ciężarów

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Wymagania

– Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym + pracujące Soboty
– Duże zaangażowanie i poważne podejście do pracy
– Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/KN/04/2019
– Kompletowanie zamówień zgodnie z zamówieniem
– Pakowanie produktów w opakowania zbiorcze
– Praca z użyciem skanera
– Prace porządkowe

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: PAKOWACZKA/Picker