Szczegóły oferty pracy

Pakowanie kosmetyków Eindhoven bez znajomości języka

  • Miejsce: Eindhoven, Netherlands
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Co oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową plus dodatki
- dojazd i zakwaterowanie
- umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
- stałe godziny pracy
- rezerwę na poczet urlopu
- cotygodniową wypłatę  stały dostęp do paska wypłatpakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)

Wymagania

Wymagania:
– Znajomość pracy magazynowej
– Zręczność oraz dokładność wykonywanej pracy
– Motywacja do wykonywania powierzonych zadań

Opis stanowiska

Magazyny z kosmetykami i akcesoriami drogeryjnymi w Eindhoven. Do obowiązków pracownika należy obsługa całego procesu magazynowego wraz z kontrola oraz wysyłka jest przeprowadzana w międzynarodowym środowisko i bardzo przyjaznej atmosferze.
Od pakowania kosmetyków, przez przygotowywanie do wysyłki oraz kontrole jakości , aż do odesłania do klienta- cały ten proces będzie z Twoim udziałem,jeżeli podejmiesz prace!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 75412855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.