Szczegóły oferty pracy

Pakowanie produktów

  • Miejsce: Opole, opolskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– aktualna książeczka sanepidowska bądź gotowość do natychmiastowego jej wyrobienia
– zaangażowanie w podejmowane obowiązki
– koncentracja i podzielność uwagi
– odpowiedzialność
– mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/PP/11 /2019
Opis czynności:
– prace pomocnicze na dziale produkcji
– przestrzeganie zagadnień BHP
– pakowanie produktów żywnościowych zgodnie z instrukcją
– kompletacja i kontrola zamówień

Oferujemy
– ciekawą pracę w renomowanej firmie
– atrakcyjne warunki finansowe 17 zł brutto/h
– umowę zlecenie w ramach pracy tymczasowej
– pracę w systemie dwuzmianowym na dłuższy okres
– zdobycie doświadczenia w branży żywności dla niemowląt i dzieci
– miłą atmosferę pracy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pakowanie produktów