Szczegóły oferty pracy

Pomocnik Magazynu

  • Miejsce: Jelenia Góra
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

- umowę zlecenie - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- wynagrodzenie 18,30 zł/brutto godz.
- poszukujemy osób, które chcą dorobić, pracując 5 – 10 godzin dziennie
- elastyczny grafik
- praca: 5-10 godzin rano lub popołudniu (do ustalenia),
- możliwość pracy w systemie zmianowym po 10h
- od Poniedziałku do Piątku
- 1 lub 2 zmiana

Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 896150700 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO

Wymagania

– odpowiedzialność
– mile widziane doświadczenie w pracach na magazynie/produkcji
– umiejętność organizacji czasu pracy
– chęć do pracy

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/PM/07/21
– załadunek/rozładunek transportów
– sortowanie paczek
– prace porządkowe na magazynie

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pomocnik Magazynu