Szczegóły oferty pracy

pomocnik montażysty/operatora

  • Miejsce: Opole
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

- umowa o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dodatek za pranie odzieży roboczej
- premie uznaniową po okresie próbnym 3 miesięcy
- możliwość dłuższej współpracy
- praca od zaraz

Wymagania

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– mile widziane wykształcenie zawodowe
– brak przeciwwskazań do dźwigania
– preferowana znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym – dotyczy obcokrajowców
– punktualność, sumienność, dyspozycyjność oraz dyscyplina pracy

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: EM/PM/ 10 /2018
– wykonywanie prac ślusarskich i montażowych
– obsługa zgrzewarek ręcznych, szlifierek, wiertarek, wkrętarek pneumatycznych i stacjonarnych oraz innych urządzeń niezbędnych do realizacji powierzonych zadań;
– wykonywanie wyrobów zgodnie z przyjętym harmonogramem

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów, który jest wiodącym producentem drzwi przeciwpożarowych, stalowych, drewnianych i ścianek profilowych, poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pomocnika montażysty/operatora