Szczegóły oferty pracy

Pomocnik operatora maszyn drukarskich

  • Miejsce: Kędzierzyn Koźle
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

- pracę od zaraz w międzynarodowej prężnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wykorzystującej nowoczesne technologie

- praca w systemie 2 zmianowym na dziale drukarni

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki premiowe)

- możliwość rozwoju zawodowego

- umowa zlecenie po okresie 2 tygodni przejście na umowę o prace tymczasową

- możliwość dłuższej współpracy

- praca od zaraz

Wymagania

– punktualność

– dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: DW/OMD/02/19
– obsługa linii produkcyjnej

– pakowanie produktów

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pomocnik operatora maszyn drukarskich