Szczegóły oferty pracy

Pomocnik Spawacza

  • Miejsce: Dobrzeń Wielki k/Opola
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

• praktyczna umiejętność spawania metodą MIG/MAG (osoby bez pisemnych uprawnień sprawdzamy i wysyłamy na egzamin)
• preferowane doświadczenie w pracach spawalniczych
• umiejętność obsługi elektronarzędzi
• mile widziane wykształcenie zawodowe
• brak przeciwskazań do dźwigania
• punktualność, sumienność, dyspozycyjność oraz dyscyplina pracy
• poważne i odpowiedzialne podejście do pracy
• preferowana znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym – dotyczy obcokrajowców

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: KZ/PS/06/2019
• wykonanie prac spawalniczych
• obsługa elektronarzędzi
• wykonywanie poleceń przełożonego
• utrzymywanie porządku na stanowisku.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową
• stawka godzinowa 18 + premia uznaniowa do 20% od godzin podstawowych
• pracę zmianową (3 zmiany)
• miłą atmosferę pracy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pomocnik Spawacza