Szczegóły oferty pracy

PRACA 3 wakaty.

  • Miejsce: Bielany Wrocławskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Praca
1.w restauracji/bistro - kasjer
2.kucharz
3.sprzedawca
Na stanowisku zaoferujemy Ci:
• umowę o pracę tymczasową;
• ½ i ¾ etatu;
• wynagrodzenie 20 zł/h brutto;
• ścieżkę rozwoju;

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

Na stanowisko poszukujemy osoby:
• odpowiedzialnej;
• dyspozycyjnej kilka dni w tygodniu oraz weekendy;
• kreatywnej;
• bezkonfliktowej;
• posiadającej książeczkę sanitarno-epidemiologiczną;

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/P3W/09/20
Na stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
• bezpośredni kontakt z klientem ( obsługa klienta );
• nakładanie oraz wydawanie posiłku;
• dokładanie posiłku;
• dbanie o porządek na stanowisku pracy;
• dbanie o jakość, świeżość oraz atrakcyjną prezentację menu.

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: PRACA 3 wakaty.