Szczegóły oferty pracy

Praca biurowa na magazynie

  • Miejsce: Mirków
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- Praca w wymiarze 40 godzin tygodniowo
- Dwie zmiany 6-14 i 14-22
- Umowa zlecenie
- Wynagrodzenie 21 zł/godz. Brutto

Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Solutions
sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 896150700 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO

Wymagania

Oczekujemy:
– punktualności
– umiejętności organizacji pracy
– odpowiedzialności
– dbanie o higienę pracy

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/PM/07/21
– Wprowadzanie i weryfikacja zamówień do systemu zarządzającego dostawami do Klientów
– Analiza informacji o statusie płatności Klientów z udzielonym kredytem
– Zarządzanie bazą danych Klientów, poprawne i dokładne wprowadzanie informacji o Klientach
– Systemowa obsługa zamówień
– Obsługa reklamacji
– Prowadzenie dokumentacji dostaw i zapewnienie prawidłowego przepływu informacji
– Przyjmowanie zamówień i ich weryfikacja
– Sprawdzanie dostępności towaru w systemie

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Praca biurowa na magazynie