Szczegóły oferty pracy

Praca jako Teamsprcher w miejscowości Hannover

  • Miejsce: Hannover, Germany
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy!
  • Stawka godzinowa wynosi 16,00€ brutto/h
  • Pracujemy z kontem godzinowym (Zeitkonto).
  • Wypłata jest do 15-go dnia bankowego następnego miesiąca.
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich. Gwarancja min. godzin pracy.
  • Zapewnione zakwaterowanie, a koszt to 11,00 € dziennie
  • 25% dodatku za prace w godzinach nocnych 23.00 - 6.00.
  • 50% dodatku za prace w niedziele.
  • 100% za prace w święta.
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego.
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu.
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO.
  • Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

Dla naszego klienta w Hannover szukamy stałego zlecenia jako komisjoner z możliwością przejęcia po dziewięciu miesiącach.

Do Twoich obowiązków będzie należało:  tłumaczenie zadań i procesów dla nowych pracowników przez pierwsze dni pracy oraz przyuczanie ich, tłumaczenie w trakcie pracy poleceń ze strony klienta, tłumaczenie zapytań kandydatów, zbieranie zamówień przy pomocy skanera ręcznego w języku niemieckim, pakowanie produktów do odpowiednich pudełek, które są umieszczone na wózku, pakowanie w pudełka oraz układanie ich na taśmie, skanowanie oraz etykietowanie produktów, przygotowywanie gotowych zamówień do wysyłki, otwieranie paczek ze zwrotami, kontrola jakości produktów oraz ich ocena, wprowadzanie ich do systemu informacji odnośnie zwrotu, pobieranie gotowych do wysyłki kartonów i ładowanie ich  bezpośrednio do kontenerów lub na palety oraz inne prace magazynowe m.in. tj. pakowanie, składanie kartonów, sklejanie kartonów itp. Asortymentem firmy są akcesoria odzieżowe tj. ubrania, bielizna, perfumy, buty itp.
Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym:

  • ESPRIT – praca od poniedziałku do piątku: zmiana poranna 06:15-14:15 oraz zmiana popołudniowa 14:15-22:15
  • PUMA  – praca od poniedziałku do soboty (5 dni pracujących): zmiana poranna 06:15-14:15 oraz zmiana popołudniowa 14:15-22:15. Jeden dzień wolny (środa-piątek), z którego można zrezygnować na poczet nadgodzin.

Możliwe wydłużenie godzin pracy przez pracodawcę oraz możliwa sobota na dziale ESPRIT lub w razie większej ilości pracy wprowadzenie zmiany nocnej. Są dwie przerwy: 30 minutowa oraz 15 minutowa

Opis stanowiska

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w logistyce,
  • Masz chęć i motywacje do pracy,
  • Pracowałeś/łaś już na podobnym stanowisku,
  • Posiadasz prawo jazdy i chcesz prowadzić samochód służbowy – dodatkowy atut!
  • Płynnie posługujesz się językiem niemieckim w mowie i piśmie.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810 , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.