Praca na dziale mięso- wędliny, warzywa-owoce lub obsługa kasy fiskalnej

  • Miejsce: Racibórz
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęć do jej szybkiego wyrobienia
– dyspozycyjność do pracy zmianowej
– chęć do nawiązania dłuższej współpracy
– poważne i odpowiedzialne podejście do pracy
– uczciwość, sumienność i zaangażowanie w podejmowane obowiązki

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: KZ/PD/06/2021
– obsługa klientów, ważenie towaru, zapewnienie komfortu zakupów na dziale wędlin lub warzyw
– dbanie o wygląd działu i dostępność produktów na półkach
– wykonanie poleceń przełożonego
– obsługa kasy fiskalnej (praca na dziale kas)

Oferujemy:

– pracę od zaraz
– umowę zlecenie – zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
– pracę w systemie 2 zmianowym
– atrakcyjne wynagrodzenie
– miłą atmosferę w pracy

OTTO Work Force Central Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Praca na dziale mięso- wędliny, warzywa-owoce lub obsługa kasy fiskalnej