Szczegóły oferty pracy

Praca na Linii Produkcyjnej

  • Miejsce: Jełowa k/Opola
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– znajomość obsługi komputera
– samodzielność i umiejętność pracy w zespole
– poważne podejście do przydzielonych obowiązków
– chęci do pracy
– dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/OLP/09/2020
Zakres obowiązków:
– praca przy linii produkcyjnej
– produkcja płytek z zachowaniem norm jakościowych,
– kontrola jakości produkowanego wyrobu,
– dbanie o odpowiedni stan surowców do produkcji
– obsługa maszyn i urządzeń po okresie przeszkolenia
– obsługa komputera

Co oferujemy:
– zatrudnienie na umowę cywilnoprawną w ramach pracy tymczasowej
– po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta!
– szkolenia i możliwości rozwoju,
– atrakcyjne wynagrodzenie
– prace w systemie 3-zmianowym

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta europejskiego lidera w sektorze dekoracyjno-budowlanym poszukujemy kandydatów na stanowisko: Praca na Linii Produkcyjnej