Szczegóły oferty pracy

PRACA NA MAGAZYNIE – kompletowanie towaru

  • Miejsce: Baranowo k/Poznania
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Miejsce pracy: Poznań - Baranowo

PRACA NA MAGAZYNIE – KOMPLETOWANIE TOWARU

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-14:00, 14-22:00)

- wynagrodzenie:

* podstawa plus premie za wydajność:

* miesięczna premia za obecność – 150 zł netto

* dodatek wakacyjny (do końca września) – 300 zł netto

- umowę zlecenia (możliwość przejścia na umowę o pracę)

- pracę w młodym i zgranym zespole

- dodatkowo dla osób chętnych możliwość uzyskania uprawnień do kierowania wózkami widłowymi (UDT)

Wymagania

Wymagania:

– chęć do pracy przynajmniej dwa miesiące lub dłużej

– dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany

– zaangażowanie w powierzone zadania

– dobra organizacja pracy

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: 373
Obowiązki:

– kompletowanie zamówień (artykuły malarsko – budowlane)

– praca ze skanerem

– układanie towaru na palecie

– obsługa wózka paletowego

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: PRACA NA MAGAZYNIE - kompletowanie towaru