Szczegóły oferty pracy

Praca na magazynie obuwniczym – Ibbenbüren Fiege DEICHMANN

  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

- Praca na dwie zmiany: 6-14, 14:30-23:50 (dokładne godziną mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia np. piątki 14-22:30)
- Stawka godzinowa: 10,50€ brutto
+ dodatki za nocki, nadgodziny, niedziele i święta
- Tanie zakwaterowanie w pobliżu: 9 euro dziennie
- Opieka na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
- Niemiecka umowa o pracę tymczasową
- Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy za granicą

Znasz niemiecki? Możesz zostać naszym Teamspeakerem i zarabiać dodatkowe 2€ za każdą przepracowaną godzinę ;)

Wymagania

– Dobra kondycja fizyczna
– Gotowość do pracy w pozycji stojącej

Opis stanowiska

– Pakowanie artykułów
– Komisjonowanie (skaner ręczny, wózek manualny)
– Opracowywanie zwrotów i kontrola stanu produktów

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810 , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365.

Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.