Szczegóły oferty pracy

Praca na magazynie z obsługą elektrycznego wózka paletowego

  • Miejsce: Hörselgau
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

• Stawka godzinowa: €10,50 brutto
+ dodatki zmianowe i za nadgodziny
• Tanie zakwaterowanie: €9 dziennie
• Pełen etat i gwarancja godzin: 151,67/miesiąc
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Wymagania

• Gotowość do pracy w nocy
• Dobra kondycja fizyczna (paczki do 32 kg)
• Prawo jazdy (mile widziany tez własny samochód)
• NIE WYMAGANY żadnych uprawnień – gwarantujemy szkolenie stanowiskowe na miejscu!

Opis stanowiska

Praca na zmiany (w późniejszym okresie także nocki) z dwoma przerwami w trakcie – 20 i 25 minut.

• Zbieranie zamówień (polski system głosowy) na Schnellläufer – wózek elektryczny
• Pakowanie i inne prace magazynowe

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.