Szczegóły oferty pracy

Praca na szklarni od zaraz

  • Miejsce: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy (praca na dwie zmiany)
  • możliwość pracy w weekendy
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  • możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi
  • pamiętaj u nas umowę o pracę podpiszesz w Polsce

Wymagania

  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego!
  • Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

    Opis stanowiska

    • Typowe prace szklarniowe przy roślinach
    • Praca przy sadzonkach
    • Gumkowanie, Szczepienie, sadzenie ziół

    Obowiązki pracownika obejmują przepakowywanie ziół i wszystkie związane z tym czynności; przerabianie pojemników i palet oraz utrzymywanie swojego stanowiska pracy w czystości. Podwiazywanie, gumkowanie lub obrywanie zbednych czesci roslin.