Praca na umowę tymczasową przy linii produkcyjnej w Rijnsburgu

  • Miejsce: Rijnsburg
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,
  • Opiekę polskiego lidera,
  • Gwarantujemy płatne zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport do pracy i z powrotem,
  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych,
  • Stołówkę z możliwością zakupu śniadania lub ciepłego posiłku,
  • Rozwój zawodowy w programie Talent Pool dla najlepszych,
  • Profesjonalny test osobowości Best Match zupełnie za darmo, dzięki któremu lepiej poznasz siebie.

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy (pierwszy kontrakt na 6 miesięcy),
  • Gotowość do pracy w systemie 2-u zmianowym,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska

Jako pracownik firmy produkcyjnej, specjalizującej się w produkcji sałatek będziez odpowiedzialny za:

  • cięcie nożem warzyw zgodnie z instrukcjami,
  • pakowanie produktów,
  • przygotowanie asortymentu do wysyłki,
  • dodatkowo: etykietowanie, liczenie, foliowanie i kontrola jakości towaru.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 75412855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.