Szczegóły oferty pracy

Praca przy sadzonkach pomidorów

  • Miejsce: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Zapewniamy:
  • atrakcyjną stawkę bez znajomości języka obcego,
  • dodatki za nadgodziny,
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
  • świetny zespół z pozytywną atmosferą,
  • opiekę Polskiego lidera,
  • szkolenie zapoznawcze do pracy.
Dla najlepszych pracowników jest możliwość przedłużenia kontraktu!

Wymagania

Idealny kandydat na niniejsze stanowisko:

  • jest dyspozycyjny do podjęcia pracy,
  • wykazuje się zaangażowaniem i motywacją do pracy,
  • cechuje się elastycznością i chęcią do pracy w godzinach porannych oraz w weekendy,

Pracodawca nie wymaga znajomości języka obcego! Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w pracy za granicą, gwarantujemy opiekę Polskich liderów.

Opis stanowiska

Pracując z nami będziesz:

  • kontrolować jakość pomidorów,
  • układać je na specjalnej tacy,
  • zbierać produkty do skrzynek,
  • gumkować i klipsować gałązki do podpórek, aby rosły wzwyż,
  • zbierać i układać sadzonki.

Praca w jednej z największych szklarni na terenie Holandii w Venlo.