PRACA w znanym, szwedzkim sklepie meblowym – Dział Kas lub Bistro

  • Miejsce: Poznań
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Co możemy Ci zaoferować?

· Pracę w systemie zmianowym po 8h

· 2-3 dni tygodniu (elastyczny grafik)

· Stawkę godzinową: 20 zł brutto

· Smaczne obiady za 5 zł!

· Umowę o pracę tymczasową na ½ etatu (z możliwością pracy w większym wymiarze godzin, jeśli chcesz )

Wymagania

Czego wymagamy?

Przede wszystkim pozytywnego nastawienia do świata!

· Dyspozycyjności do pracy w dni robocze oraz w weekendy

· Zdolności interpersonalnych i umiejętności identyfikacji ludzkich potrzeb

Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem*

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: 11500
Główne zadania?

Obsługa Klientów:

· praca przy kasie fiskalnej

lub

· przygotowywanie i wydawanie posiłków

Wybór należy do Ciebie!

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: PRACA w znanym, szwedzkim sklepie meblowym - Dział Kas lub Bistro