Szczegóły oferty pracy

Prace magazynowe i obsługa wózka widłowego

  • Miejsce: Radomsko/Piotrków Trybunalski
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- pracę na podstawie umowy zlecenie
- stawka godzinowa 14,66 + premia za efektywność
- pracę zmianową
- miłą atmosferę pracy
- zapewnienie zakwaterowaniem
- obiady po 5 złotych

Wymagania

– poważne i odpowiedzialne podejście do pracy
– sumienność i zaangażowanie w podejmowane obowiązki

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: KZ / PM / 02/2019
 kompletowanie zamówień przy pomocy terminala i wózka widłowego.
 praca na załadunku i rozładunku towarów
 wykonywanie prac magazynowych
 wykonywanie poleceń przełożonego

Obowiązki:
Obsługa wózków widłowych,wykonywanie prac magazynowych, wykonywanie poleceń przełożonego

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Prace magazynowe i obsługa wózka widłowego