Szczegóły oferty pracy

Prace magazynowe – Kokotów

  • Miejsce: Kokotów (koło Brzegów przy obwodnicy Krakowa, w kierunku Węgrzce Wielkie)
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Umowa zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

Wymagania

Zaangażowanie ponad doświadczeniem, to drugie na pewno zdobędziesz u nas!

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: IS/MAGK/08/2020
– Umowa zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
– Lekkie paczki
– Pracę zmianową z dostosowaniem grafiku do indywidualnych potrzeb
– Firmowy strój roboczy
– Terminowe wynagrodzenie
– Zapewniamy szkolenie

Obowiązki:
– Rozładunek i przyjęcie dostaw
– Alokacja dostaw na regały półkowe
– Kompletacja, sortowanie i pakowanie zamówień
– Kontrola jakości

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Prace magazynowe – Kokotów