Szczegóły oferty pracy

Prace Magazynowe

  • Miejsce: Bielany Wrocławskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

• umowę zlecenie w ramach pracy tymczasowej;
• pełny etat zmiana od 3:00 – 11:00 (max do12-tej) wtorek-sobota;
• ½ etatu 15/16:00 – 20:00 poniedziałek - piątek;
• 17 zł/godz. brutto;
• do 300zł/brutto premii za absencje/uznanie;
• okres pracy 3-4 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy;

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

• umiejętności szybkiego uczenia się;
• umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów;
• samodzielności oraz kreatywności;

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/PM/05/20
• załadunek / rozładunek przesyłek ;
• sortowanie przesyłek;

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Prace Magazynowe