Szczegóły oferty pracy

Prace na dziale przepakowań

  • Miejsce: Opole
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

- pracę już od 15.04.2018
- atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premii
- ciekawą pracę w renomowanej firmie
- zdobycie doświadczenia w branży żywności dla niemowląt i dzieci
- pracę na umowę zlecenie
- pracę nocna zmianę
- miłą atmosferę pracy
- możliwość dłuższej współpracy
- przyjmujemy również osoby z Ukrainy znające język polski na poziomie dobrym

Wymagania

– aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do natychmiastowego jej wyrobienia ( badania finansuje firma)
– zaangażowanie w podejmowane obowiązki
– koncentracja i podzielność uwagi
– odpowiedzialność
– mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/PP/04/2018
– prace pomocnicze na dziale przepakowań
– pakowanie produktów żywnościowych zgodnie z instrukcją
– kompletacja i kontrola zamówień – przestrzeganie zagadnień BH

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Prace na dziale przepakowań