Szczegóły oferty pracy

Prace pomocnicze na produkcji

  • Miejsce: Kędzierzyn Koźle
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– dyspozycyjność od zaraz
– chęć i motywacja do pracy
– zaangażowanie w podejmowane obowiązki
– przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP
– mile widziane doświadczenie

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/PDW/01/2020

Opis czynności:
– prace produkcyjne na wyznaczonym dziale
– styczność z farbami drukarskimi i rozpuszczalnikiem

Oferujemy:
– pracę od zaraz w renomowanej firmie
– 2 tyg.umowę zlecenie – w ramach pracy tymczasowej, później możliwość przejścia na
umowę o pracę tymczasową ze stawką 2600 brutto + premie i dodatki
– system zmianowy lub czterobrygadówka

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Prace pomocnicze na produkcji